Кадровий резерв Оперативно-технічного управління НАБУ

1Пропоную читацькій громадськості ознайомитись з переліком осіб, що претендували на роботу в Оперативно-технічному управлінні Національного антикорупційного бюро України. Цей перелік містився на приватній флешці, яку один високопосадовець НАБУ загубив у ресторані «Солом’янська броварня» разом з документами, що містили державну таємницю, позначену грифом «таємно» й «цілком таємно», та фотографіями співробітників ОТУ НАБУ.

Співробітники Оперативно-технічного управління НАБУ– це ті самі люди, які здійснюють візуальне спостереження за об’єктами негласних слідчих (розшукових) дій, проникають у житло й офіси з метою встановити підслуховуючу апаратуру або підкинути наркотики, ліплять радіомаячки (як крайній варіант – вибухівку) до автомобілів, моніторять ефір і знімають інформацію з каналів зв’язку. 

Ознайомитись з кваліфікаційними вимогами, що висуваються до, наприклад, старшого оперативного працівника відділу візуального спостереження ОТУ НАБУ, можна з оцього документа, затвердженого паном Ситником, який також знаходився на злощасній флещці. Прошу звернути увагу на зарплатню пересічного «топтуна» – 25 тис. 430 грн. – і порівняти її з зарплатнею науковця, лікаря чи шкільного вчителя. Або порівняти її з зарплатнею тих оперативників чи слідчих, які мають розкривати злочини, скоєні проти пересічних громадян.

ПРОФІЛЬ професійної компетентності посади старшого оперативного працівника відділу візуального спостереження Оперативно-технічного управління Національного антикорупційного бюро України

Співробітники ОТУ – люди, м’яко кажучи, непублічні. Тому я з задоволенням публікую персональну інформацію тих кандидатів, які проходили співбесіду на предмет прийняття на роботу в НАБУ. Ця публікація тим більш актуальна, що Державна прикордонна служба України, виконуючи завдання (принаймні, так стверджує керівництво ДПСУ) Служби безпеки України розмістило на своєму сайті без моєї на те згоди відео, зняте в ніч з 12 на 13 серпня 2016 року в кімнаті адміністративної частини прикордонного переходу «Будомєж-Грушів», де мене прикордонники незаконно тримали під конвоєм впродовж 6 годин (після того, як 2 години протримали на вулиці).

Я як небудть переживу це кричуще порушення законності. Хоча, якби я знав, що державні службовці викладуть відео зі мною в Інтернет, я б причесався чи навіть зробив би укладку. А ось чи переживуть з таким же ж спокоєм оприлюднення своїх прізвищ «ОТУшники» – я не впевнений. Втім, судячи з того, що перший заступник директора НАБУ батоні Углава досі перебуває на свободі, а директор НАБУ пан Ситник замість того, щоби давати покази під протокол, плескає язиком на прес-конференціях, голову СБУ Грицака якась там втрата таємної та цілком таємної інформації хвилює мало. Ну, а якщо так – читайте й насолоджуйтесь.

ГРАФІК співбесід з кандидатами на заміщення вакантних посад до відділу візуальних спостережень ОТУ НАБУ

Що ж стосується громадян, які мріють про роботу в НАБУ, то публікація цього списку має переконати навіть затятих оптимістів, що зв’язуватись з конторою, яка не вміє зберігати таємниці – то собі дорожче.

rodina_slyshit7

5 thoughts on “Кадровий резерв Оперативно-технічного управління НАБУ

  1. Василь

    Список осіб виявився досить цікавим і що головне неочікуваним за змістом. Працювати йдуть як виявилось дуже сторонні особи, які адже і не здогадуються, що їх чекає в подальшому (да є декілька осіб які закінчили НАВСУ або працювали/працюють в поліції), але основний контингент дуже вразив: менеджери, директора автосалонів, та інші фахівці різних спеціальностей ( може воно і добре, але є особи які адже не були у лавах Збройних сил, раніше це було обов’язково, або направляли на навчання по даній спеціальності/профілю).
    До чого все це я пишу… дуже сумно те, що фахівців цієї спеціальності відбили від спроби дати знання тим хто туди йде (це я особисто про себе) Результат як ви змогли побачити неозброєним оком: викриття стаціонарного посту, розшифровка співробітників, втрата таємних документів і т.д) а все тому, що всі професіонали даного напрямку на даний час працюють у приватних організаціях, а Батьківщину захищати (не буквально) їх не запросили-результатом чого вказана елітна професія (“топтуна”) втрачає, а скоріш вже втратила свій рейтинг. І дуже погано, що насправді є люди які готові працювати і ділитись своїм професійним досвідом, але державі напевно віддані професіонали непотрібні (не потрібні люди які досконало знають свою справу, і можуть працювати і хочуть)

  2. Володимир Сарматов

    А до чого тут ОТУ НАБУ, якщо ви мститест прикордонникам? Це теж саме, що мене штрафує ДАІшник, а я згодом роблю відео, як пожежники п’ють в барі під час зміни.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s