Кадровий резерв Оперативно-технічного управління НАБУ

1Пропоную читацькій громадськості ознайомитись з переліком осіб, що претендували на роботу в Оперативно-технічному управлінні Національного антикорупційного бюро України. Цей перелік містився на приватній флешці, яку один високопосадовець НАБУ загубив у ресторані «Солом’янська броварня» разом з документами, що містили державну таємницю, позначену грифом «таємно» й «цілком таємно», та фотографіями співробітників ОТУ НАБУ.

Співробітники Оперативно-технічного управління НАБУ– це ті самі люди, які здійснюють візуальне спостереження за об’єктами негласних слідчих (розшукових) дій, проникають у житло й офіси з метою встановити підслуховуючу апаратуру або підкинути наркотики, ліплять радіомаячки (як крайній варіант – вибухівку) до автомобілів, моніторять ефір і знімають інформацію з каналів зв’язку. 

Ознайомитись з кваліфікаційними вимогами, що висуваються до, наприклад, старшого оперативного працівника відділу візуального спостереження ОТУ НАБУ, можна з оцього документа, затвердженого паном Ситником, який також знаходився на злощасній флещці. Прошу звернути увагу на зарплатню пересічного «топтуна» – 25 тис. 430 грн. – і порівняти її з зарплатнею науковця, лікаря чи шкільного вчителя. Або порівняти її з зарплатнею тих оперативників чи слідчих, які мають розкривати злочини, скоєні проти пересічних громадян.

ПРОФІЛЬ професійної компетентності посади старшого оперативного працівника відділу візуального спостереження Оперативно-технічного управління Національного антикорупційного бюро України

Співробітники ОТУ – люди, м’яко кажучи, непублічні. Тому я з задоволенням публікую персональну інформацію тих кандидатів, які проходили співбесіду на предмет прийняття на роботу в НАБУ. Ця публікація тим більш актуальна, що Державна прикордонна служба України, виконуючи завдання (принаймні, так стверджує керівництво ДПСУ) Служби безпеки України розмістило на своєму сайті без моєї на те згоди відео, зняте в ніч з 12 на 13 серпня 2016 року в кімнаті адміністративної частини прикордонного переходу «Будомєж-Грушів», де мене прикордонники незаконно тримали під конвоєм впродовж 6 годин (після того, як 2 години протримали на вулиці).

Я як небудть переживу це кричуще порушення законності. Хоча, якби я знав, що державні службовці викладуть відео зі мною в Інтернет, я б причесався чи навіть зробив би укладку. А ось чи переживуть з таким же ж спокоєм оприлюднення своїх прізвищ «ОТУшники» – я не впевнений. Втім, судячи з того, що перший заступник директора НАБУ батоні Углава досі перебуває на свободі, а директор НАБУ пан Ситник замість того, щоби давати покази під протокол, плескає язиком на прес-конференціях, голову СБУ Грицака якась там втрата таємної та цілком таємної інформації хвилює мало. Ну, а якщо так – читайте й насолоджуйтесь.

ГРАФІК співбесід з кандидатами на заміщення вакантних посад до відділу візуальних спостережень ОТУ НАБУ

Що ж стосується громадян, які мріють про роботу в НАБУ, то публікація цього списку має переконати навіть затятих оптимістів, що зв’язуватись з конторою, яка не вміє зберігати таємниці – то собі дорожче.

rodina_slyshit7

Advertisements
Опубліковано у "Цілком таємно". Додати до закладок постійне посилання.

5 Responses to Кадровий резерв Оперативно-технічного управління НАБУ

 1. Василь коментує:

  Список осіб виявився досить цікавим і що головне неочікуваним за змістом. Працювати йдуть як виявилось дуже сторонні особи, які адже і не здогадуються, що їх чекає в подальшому (да є декілька осіб які закінчили НАВСУ або працювали/працюють в поліції), але основний контингент дуже вразив: менеджери, директора автосалонів, та інші фахівці різних спеціальностей ( може воно і добре, але є особи які адже не були у лавах Збройних сил, раніше це було обов’язково, або направляли на навчання по даній спеціальності/профілю).
  До чого все це я пишу… дуже сумно те, що фахівців цієї спеціальності відбили від спроби дати знання тим хто туди йде (це я особисто про себе) Результат як ви змогли побачити неозброєним оком: викриття стаціонарного посту, розшифровка співробітників, втрата таємних документів і т.д) а все тому, що всі професіонали даного напрямку на даний час працюють у приватних організаціях, а Батьківщину захищати (не буквально) їх не запросили-результатом чого вказана елітна професія (“топтуна”) втрачає, а скоріш вже втратила свій рейтинг. І дуже погано, що насправді є люди які готові працювати і ділитись своїм професійним досвідом, але державі напевно віддані професіонали непотрібні (не потрібні люди які досконало знають свою справу, і можуть працювати і хочуть)

 2. Володимир Сарматов коментує:

  А до чого тут ОТУ НАБУ, якщо ви мститест прикордонникам? Це теж саме, що мене штрафує ДАІшник, а я згодом роблю відео, як пожежники п’ють в барі під час зміни.

 3. Slava Genkin коментує:

  Щось воно не надто зручно скачувати файли щоб потм ще через “Ворд” вiдкривати. Наша галя балувана.)

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s