Розум, честь і совість нашої епохи (до дня народження Антона Геращенка)

Знаменна дата спіткала український народ і все прогресивне людство 10 лютого 2019 року. Сорок років тому народився народний депутат України Антон Геращенко – керівна й спрямовуюча сила українського суспільства, розум, честь і совість нашої епохи, чий рот не закривається на всіх телеканалах Неньки зрання до вечора. Антон Юрійович – людина унікальних можливостей. Впродовж 15 хвилин по фотографії він розкриває будь-який злочин, знаходить «російський слід» та «руку Москви» по запаху й з зав’язаними очима та роздає геополітичні поради космічного масштабу.  Зокрема, у 2015 році Геращенко виступив з ініціативою укласти договір про передачу Російській Федерації в оренду на 30-40 років окупованого Севастополя – з тим, щоби виправдати російську агресію проти України та допомогти Путіну «зберегти обличчя».

Напевно, до такого могла додуматись лише людина з вкрай неординарним мисленням. Але саме таким і є Антон Юрійович, який, обіймаючи в 2005 – 2010 роках посаду голови Красноградської райдержадміністрації Харківської області, примудрився продати навіть атракціон «Чортове колесо». Шкода, звісно, що Геращенко, розповідаючи про замах, влаштований на нього в січні 2017 року агентами Путіна, забув розповісти, як він лише за два роки до цього настільки турбувався про обличчя Путіна, що навіть пропонував законодавчо оформити право окупантів хазяйнувати в Криму.

Втім, світ не без добрих людей і в квітні 2017 року я допоміг Антону Юрійовичу згадати про «обличчя Путіна». Трапилось це невдовзі по тому, як Прокуратура АР Крим (в екзилі), виконуючи палке побажання Петра Порошенка, зареєструвала кримінальне провадження за ознаками державної зради відносно тодішнього народного депутата Андрія Артеменка, вся вина якого полягала в тому, що він запропонував те ж саме, що й Геращенко в 2015 році. Тоді я, щоби відновити історичну справедливість, подав до Прокуратури АР Крим повідомлення про вчинення державної зради також і Антоном Геращенком, переписавши слово в слово те, що було внесено в Єдиний державний реєстр досудових розслідувань стосовно Артеменка.

Ось яка вийшла заява з описом злочинної діяльності Антона Юрійовича:

Прокуратура Автономної Республіки Крим

вул. Ділова, 24, м.Київ, 03150

БОЙКА Володимира Марковича

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ

 (у порядку ст. 214 КПК України)

Як повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук генеральний прокурор Ю.В.Луценко, прокуратура АР Крим здійснює досудове розслідування в кримінальному  провадженні №42017000000000022, зареєстрованому в ЄРДР 21.02.2017 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст.111 КК України. Згідно з фабулою кримінального провадження, Артеменко Андрій Вікторович, являючись народним депутатом України VIII скликання, вчинив державну зраду, а саме – надав іноземній державі (Російській Федерації) допомогу в проведенні підривної діяльності проти України, що виразилось у закликах до передачі в довгострокову оренду території Автономної Республіки Крим, яка, відповідно до Конституції та законів України, є невід’ємною частиною держави, що може сприяти легітимізації тимчасової окупації півострова.

У той же час представник органу досудового розслідування, виступаючи 14 квітня 2017 року в ЗМІ, повідомив, що кримінальне провадження є «фактовим», оскільки особа народного депутата, який вчинив державну зраду й запропонував передати в довгострокову оренду територію Автономної Республіки Крим, наразі ще не встановлена.

У зв’язку з цим повідомляю,  що особою, яка вчинила зазначене кримінальне правопорушення за наведених обставин, є народний депутат України VIII скликання Геращенко Антон Юрійович. А саме:

12 січня 2015 року А.Ю.Геращенко розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук, що знаходиться в Інтернеті за адресою https://www.facebook.com/anton.gerashchenko.7/posts/793514677402048, план по, як написав А.Ю.Геращенко, «сохранению лица» керівництва Російської Федерації у зв’язку з окупацією території Кримського півострова. Зокрема А.Ю.Геращенко запропонував наступне: «Путину для “сохранения лица”, после соответсвующих изменений в законодательство может быть отдан в платную аренду Севастополь на 30-40 лет». Свою допомогу в проведенні підривної діяльності проти України, що виразилась у закликах до передачі в довгострокову оренду території міста Севастополь, яка, відповідно до Конституції та законів України, є невід’ємною частиною держави, що може сприяти легітимізації тимчасової окупації півострова, А.Ю.Геращенко обґрунтував тим, що: «Мировая история знает не мало таких примеров завершения многолетних войн и конфликтов, когда стороны, будучи не в состоянии победить друг друга военной силой договариваются на условиях, которые являются компромиссами. Пример – аренда Гонконга Великобританией сроком на 100 лет с 1897 по 1997 год. Или аренда США земли и обеспечение безопасности вдоль Панамского канала на 100 лет».

Також звертає на себе увагу та обставина, що А.Ю.Геращенко зневажливо ставиться до мови й культури українського народу та своєю поведінкою постійно підкреслює, що українці можуть зробити кар’єру державного службовця чи політичного діяча виключно в тому випадку, якщо будуть надавати Російській Федерації допомогу в проведенні підривної діяльності проти України шляхом відмови від застосування української мови при виконанні офіційних повноважень представника влади.

При цьому відносно А.Ю.Геращенка впродовж 2012-2014 років Управлінням СБУ в Харківській області розслідувалось кримінальне провадження за ознаками державної зради, але йому вдалось уникнути покарання після обрання народним депутатом України VIII скликання завдяки домовленостям з тодішнім головою СБУ В.О.Наливайченком.

Оскільки в діях народного депутата України VIII скликання Геращенка Антона Юрійовича є явні ознаки державної зради, яка виразилась у тому, що він надав іноземній державі (Російській Федерації) допомогу в проведенні підривної діяльності проти України у формі закликів до передачі в довгострокову оренду території міста Севастополь, яка, відповідно до Конституції та законів України, є невід’ємною частиною держави, що може сприяти легітимізації тимчасової окупації Кримського півострова, керуючись ст. ст. 60, 214, 215, 216 КПК України та п. 4.2 «Положення про ЄРДР», –

п р о ш у :

  1. Внести відомості щодо вчинення народним депутатом України VIII скликання Геращенком Антоном Юрійовичем кримінального правопорушення, відповідальність за яке встановлена ст. 111 КК України, а саме державної зради у формі надання іноземній державі допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, яка виразилась у закликах до передачі в довгострокову оренду Російській Федерації території міста Севастополь, за обставин, викладених у цій заяві, до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування.
  2. Надати мені документ, що підтверджує прийняття та реєстрацію цієї заяви в ЄРДР, а саме витяг з ЄРДР, у порядку п. 1 ч. 2 ст. 60 КПК України.

Додаток:

  1. Роздруківка запису А.Ю.Геращенка, розміщена в соціальній мережі Фейсбук 12 січня 2015 року.

БОЙКО В.М.

18 квітня 2017 року

У Прокуратурі АР Крим мою заяву покрутили-покрутили й зареєстрували кримінальне провадження за фактом вчинення Антоном Геращенком державної зради – бо інакше було б важко пояснити, чому аналогічні дії, вчинені Артеменком, вважаються злочином.

Більш того, і мене, як заявника, і Антона Юрійовича, як потенційного підозрюваного, у прокуратурі допитали. Після чого справу поклали на дальню полицю вкриватись пилом. Точно так з квітня 2017 року не розслідується (але цього разу вже Службою безпеки України) кримінальне провадження, зареєстроване за ознаками державної зради відносно друга й соратника Геращенка – полковника поліції Юрія Голубана, який у 2014 році служив у батальйоні «Восток» так званої «Донецької народної республіки» на посаді ротного командира під прізвиськом «Вампір».

Антон Геращенко і Юрій Голубан, якого Антон Юрійович палко захищає від звинувачень у державній зраді

Хоча, з іншого боку, хіба можна Антона Юрійовича відправляти до буцегарні за антидержавну діяльність? – Хто ж нас буде розважати, розкривати злочини по фотографії та знаходити «російський слід»?

З днем народження Вас, Антоне Юрійовичу!

2 thoughts on “Розум, честь і совість нашої епохи (до дня народження Антона Геращенка)

  1. Сповіщення: Євробачення? Чому "патріоти" не мають питань про влади?!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s