Про проект

BVMБлог Володимира Бойка з романтичною назвою «Хроніки Українських Йолопів» з’явився на просторах Інтернету в серпні вже далекого 2016 року невдовзі після того, як автор був затриманий на українсько-польському кордоні (фактично та юридично – на території Республіки Польща) бравими українськими прикордонниками, ув’язнений упродовж 9 годин і депортований в Україну без відома польської влади.

Це безумство трапилось на усну вказівку якогось там старшого лейтенанта Служби безпеки України С.В.Коцура, який вирішив, що під обліком журналіста переховується «посібник бойовиків». Беззаконня вимагало моральної сатисфакції, а оскільки «посібник бойовиків» з 1990 року працює в жанрі правової журналістики та журналістських розслідувань, йому не становило жодних складнощів надовго зіпсувати самопочуття голови СБУ Василя Грицака, відкривши цей блог з метою оприлюднення пікантних подробиць з життя українських, так би мовити, правоохоронців.

Перші публікації були присвячені таємним документам, загубленим співробітниками Національного антикорупційного бюро України, та скандалам навколо діяльності СБУ. Але з часом тематика сайту значно розширилась, виправдовуючи назву блогу, з’явились рубрики: «Цілком таємно» (про незаконну діяльність державних установ, що здійснюється під грифами таємності), «Під мантією тітоньки Феміди» (веселі та повчальні історії з зали суду), «Високі достойники» (з життя людей, які називають себе українською елітою), «Бандити в погонах» (назва промовляє сама за себе) тощо. Передивитись статті з певної рубрики можна, вибравши відповідну категорію у «віконечку», що розташоване на правому березі цієї Інтернет-сторінки.

Там же ж – на правому березі сторінки – можна підписатись на розсилку, щоби  отримувати сповіщення про нові публікації електронною поштою. А розділ сайту «Контакт» дасть вам можливість направити автору свої зауваження, пропозиції та побажання. Якщо ви маєте цікаві документи чи маловідому інформацію про діяльність слуг народу – пишіть неодмінно.